Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Stogo dangų garantija – faktai ir mitai

 

Garantija – tai pretenzijos pateikimo pagrindas. Yra tai prekybinko/gamintojo (garanto) pareiška susijusi su prekių kokybe.

Garantijoje yra numatyti garanto įsipareigojimai ir pirkėjo teisės, jeigu parduodamų prekių techninės sąvybės yra skirtingos nei garantiniame lape. Tai tiek teorijos.

Daugelis žmonių renkantis stogo dangą pasirenka prekybininką, kuris suteikia ilgiausį garantijos laikotarpį. Tikrai patraukliai skamba – pvz 50 m garantija. Bet ką tai tksliai reiškia? Ar esame apsaugoti per tą laiką?

Kas iš būsimų pirkėjų skaito garantinį lapą? Manau, galima teigti kad tai keli procentai visų pirkėjų, o būtent šiame lape Garantas pateikia sąlygas, kurių pagrindu yra suteikiama garantija, kokius įsipareigojimus turi tiek garantas, tiek pirkėjas.

Pristatykime kelis Pirkėjo įsipareigojimus, kurie gali atsirasti garantiniame lape:

– taisiklingas sandeliavimas-ne ilgiau nei per tam tikra laiką nuo pirkimo datos;

– taisiklingas montavimas-gali būti, kad visi stogo elementai ir priedai turi būti panaudoti tik iš vieno gamintojo, priešingu atveju garantija prarandama;

– garantinės apžiūros-pagal tiksliai nustatus terminus;

– per tiksliai numatytą laiką persiųsti gamintojui taisinklingai išpildytą garantinį lapą su stogdengio įmonės anstpaudu ir parašu, Ką tai reiškią? taigi Ponas X, kuris ilgus metu dirba stogdengiu, bet neturi įmonės, mums stogo dangos jau nebegalės uždengti, nebet atsisakysime gamintojo garantijos.

Taip pat yra labai svarbu nepamesti garantinio lapo, nes duplikatas dažniausia neišduodamas. Asmenys, ruošiantys garantijas, yra tik kūrybingi.

Tačiau grįžkime prie 50 metų garantijos. Nevardijant konkrečių gamintojų, dažniausia tokia garantija yra labai panaši, kaip garantija automobiliams skirtai skardai, ty. garantija dažams ir perforacijai (kiaurymių atsiradimui).

Garantija dažams dažniausiao yra trumpa 5-10 metams, perforacijai gali siekti net pusmetį. Tačiau kaštų padalijimas, ypač kai garantija suteikiama ilgam laiku, gali privesti prie to, kad pirkėjas turės padengti iki 80 proc stogo dangos pakeitimo ar pataisymo kaštų.

Taigi, prieš perkant stogo dangą klauskime pardavėjų, skaitykime garantines sąlygas. Ar verta permokėti keliolika ar keliasdešimt procentų už ilgą garantiją? Tai apsaugos mus nuo nusivylimo, nervų ar nereikalingų kaštų.

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.