Realizacijas

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Išbandykite mūsų produkciją

Sklypas aptvertas plieninėmis tvoralentėmis Sigma

Šiam sklypui aptverti yra panaudotos plieninės tvoralentės. Konstrukcija atlikta iš betoninių stulpų, kurie padengtis naturalaus akmens luitais. Atitinkamai parinktos spalvos bendrą vaizdą padaro estetišką ir įdomų. Dėka panaudotų medžiagų, ši tvora yra itin patvari ir ilgaamžė. Tiek plieninės tvoralentės, tiek betoniniai stulpai padengti naturalaus akmens luitais nereikalauja priežiūros.

Elegantiška tvora iš plieninių tvoralenčių ir gabionų

Šioje realizacijoje plieninės tvoralentės tai puikiai apgalvotos konstrukcijos sudedamoji dalis. Pagrindinė tvoros dalis tai gabionai, kurie patalpinti ant patvariaus pamato padengto naturalaus akmens luitais. Panaudojus tokį sprendimą šeimininkas sukūrė įdovų aptverimą, bei idealiai atsiribojo nuo pesčiųjų žvilgsnių.

Žaliuzi tipo tvoros

Žaliuzi tipo tvoros tai labai elegantiškas aptverimas. Renkamsi jas tada, kai svarbi aukšta kokybė bei estetika. Šiuo atveju tamsi žaliuzi spalva suteikia kontrastą raudonos spalvos stulpams. Šio tipo tvora ne tik puikiai atrodo, bet ir suteikia saugumo jausmą nuo praeivių.

Klasikinis aptvėrimas su plieninėmis tvoralentėmis

Paprasta tvora su metalinais stulpais bei tvoralentėmis ideliai deri su pastatais, kurie nereikalauja papildomų dekoro elementų. Verta atsižvelgti į montavimą. Dėka dvipusio tvoralenčių montavimo sklypas yra visiškai atribotas nuo praevių.

Tvora iš plieninių tvoralenčių su metaliniais dekoro elementais

Kaip matyti, plieninės tvoralentės labai gerai deri su elegantiškais metalinio dekoro elementais, kurie paryškina sklypo chrakterį.

Metalinės tvoralentės sumontuotos iš abiejų pusių

Pateiktame projekte parodoma, kaip įdomiai ir elegantiškai galite sujungti skirtingas medžiagas, naudojamas gaminant tvoras. Kaip matote nuotraukose, vartai yra pagaminti iš metalo, atramos – iš klinkerio, o spalvomis suderinti metaliniai bėgeliai puikiai papildo visą. Dvipusis metalinių tvoralenčių montavimas leido izoliuoti turtą nuo praeivių žvilgsnio.

Metalinių tvoralenčių tvora

Metalinės tvoralentės yra idealus pasirinkimas didelio ploto tvoroms, todėl kad nereikalauja reguliarios priežiūros žymiai sumažina investicines išlaidas. Pritaikę atitinkamą spalvą prie pastatų ir apylinkių, galite sukurti patvarią ir estetišką tvorą už nedidelę kainą.

Tvora pagaminta iš metalinių medžio imitacijos tvoralenčių, sumontuotų iš dviejų pusių

Miško pakraštyje, vaizdingoje vietoje, esantis sklypas buvo aptvertas į medį panašiomis plieninėmis tvoralentėmis. Dvipusis horizontalus montavimas leido puikiai apsaugoti nuo dulkių ir kitos gatvės taršos.

Žaliuzinė tvora

Turto savininkas, norėdamas užtikrinti namų ūkio privatumą ir sumažinti taršą iš gatvės, sumontavo žaliuzi tipo tvorą.

Rudos spalvos žaliuzės priderintos prie stulpų spalvos sukuria vientisą visumą.

Plieninės tvoralentės, sumontuoti iš abiejų pusių

Plieninės tvoralentės dažnai montuojamos iš abiejų pusių, kadangi tai leidžia apsisaugoti nuo dulkių ir kitų teršalų, kurie gali patekti iš gatvės. Dvipusis montavimass taip pat leidžia padidinti nuosavybės vartotojų privatumą, apsaugant jį nuo praeivių akių.