Metalinės tvoralentės

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Metalinės tvoralentės yra novatoriškas produktas, kuris leis jums gauti elegantišką ir estetinę turto išvaizdą. Tokia tvora suteikia saugumo ir privatumo jausmą Jūsų šeimai ir artimiesiems.

Nereikalauja priežiūros ir kasmetinio dažymo, metalinių tvoralenčių tvora ne tik išsiskirs iš kitų, bet ir sutaupys jūsų namo biudžetą. Tvoralentės gali būti montuojamos vertikaliai, horizontaliai arba iš abiejų pusių.

„Hanbud“ siūlo platų metalinių tvoralenčių asortimentą. Vartotojas gali pasirinkti matinę, blizgią ar medieną primenančią apdailą. Bėgiai yra pagaminti iš tinkamai parinktos plieno rūšies, kuri leidžia pasiekti norimą gaminio formą ir taip išlaikyti reikiamą tvirtumą. Dėl visiškai automatizuoto gamybos proceso vartotojas gali būti tikras, kad visi bėgiai bus vienodos išvaizdos.

Be metalinių tvoralenčių, „Hanbud“ taip pat siūlo reikiamus tvirtinimo komponentus, t.y. stulpus, skersinius, tvirtinimo detales ir tvirtinimo varžtus. Dėl to vartotojas gali sumontuoti tvorą negaišdamas laiko ieškodamas tinkamų elementų.

Universalus modelis, tinkantis bet kokiam išdėstymui

Nesenstanti elegancija ir stilius

Paprasta forma, aiškus įspaudas

Estetika ir universalumas

Universali forma ir subtili forma

Subtilus įspaudimas ir subtili išvaizda

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.