Trapecinė skarda

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

DAUGIAU APIE PRODUKCIJĄ

HANBUD įmonės trapecinė skarda – idealus kokybės ir estetikos derinys. Jų universalus profilis leidžia sukurti solidžią stogo arba fasado dangą. Didelis profilių ir skardos modelių pasirinkimas, bei galimybė supjaustyti pagal reikiamus matmenis lemia, kad šis produktas gali būti naudojamas labai įvairiai paskirčiai.

Žemo profilio skarda (T3, T7, T14) skirta dengti namų, garažų ir nedidelių prekybos statinių fasadus ir stogus bei pramoninių statinių palubes. Didesni profiliai (T14, T18, T18E) tinka didesnio ploto stogams bei gali būti naudojami kaip pramoninių tvorų sekcijų užpildas.

Tuo tarpu aukšti profiliai (T35 ir T55) dėl savo atsparumo naudojami didelių pramoninių objektų, gamybos cechų statyboje ir laikančiosioms konstrukcijoms.

Trapecinis lakštas yra ekonomiška medžiaga, kuri tuo pačiu labai patvari. Galimas įvairių dangų ir spalvų pasirinkimas pateisins net pačius įvairiausius lūkesčius.

TRAPECINĖ SKARDA T-3
TRAPECINĖ SKARDA T-7
TRAPECINĖ SKARDA C-14
TRAPECINĖ SKARDA T-14R
TRAPECINĖ SKARDA T-14R Classic
TRAPECINĖ SKARDA T-18N
TRAPECINĖ SKARDA T-18E
TRAPECINĖ SKARDA T-35R
TRAPECINĖ SKARDA T-35
TRAPECINĖ SKARDA T-55

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.