Čerpinio profilio plieninė stogo danga

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

DAUGIAU APIE PRODUKCIJĄ

Pagal užsakymą pagamintos plieno čerpės yra vienas iš populiariausių stogo dangų. Lakštų pjaustymo procesas yra visiškai automatizuotas ir leidžia jums pritaikyti ilgį prie sudėtingiausio stogo.

Ne mažiau svarbus plieninių stogo dangų pranašumas yra jos lengvumas. Ekonominiu požiūriu tai yra nepaprastai svarbu, nes pasirinkus tokį sprendimą stogo konstrukcijai ir visam pastatui nedaroma per didelė apkrova, o tai reiškia, kad projekto įgyvendinimo išlaidos yra mažesnės.

Šiuo metu gaminių, pagamintų iš cinkuoto plieno, kokybė yra ypač aukšta. Mes perkame žaliavą iš geriausių ir moderniausių plieno gamyklų. Mes siūlome dangą, kurios storis yra iki 80 µm, ir garantiją iki 50 metų. Technologinė plėtra šioje pramonėje leido pasiekti rezultatų, užtikrinančių ilgalaikį medžiagos atsparumą UV spinduliams ir drėgmei, o tai ilgam garantuoja puikią techninę ir vizualinę būklę.

Didelį modelių pasirinkimą papildo platus gaminių asortimentas, leidžiantis pritaikyti pastatą prie fasado, taip pat prie aplinkos. Be standartinių RAL spalvų, mes siūlome modernią ir ypač patrauklią matinę struktūrą.

Elegantiškas ir nesenstantis
charakteris

Patirtis ir praktika yra geras derinys

Banga, kuri patraukia dėmesį

Banga, kuri patraukia dėmesį

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.