Kontaktai

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
140 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

MAŽMENINIAMS KLIENTAMS

BIELSK PODLASKI – GAMYKLA

 

Tel.: + 48 607 357 735,
email: biuro@hanbud-dachy.pl

 

KURIANY – GAMYKLA

 

Tel.: + 48 605 431 444,
email: bialystok@hanbud-dachy.pl

 

TOŁCZE – GAMYKLA

 

Tel.: +48 601 058 768,
email: biuro@zaprom.pl

 

DIDMENINIAMS KLIENTAMS

Užsakymai

 

Łukasz Jaroszewicz
Tel.: +48 603 811 444
email: biuro@hanbud-dachy.pl
email: l.jaroszewicz@hanbud-dachy.pl

Logistika

 

Małgorzata Czerwińska
Tel.: +48 607 581 444
email: m.czerwinska@hanbud-dachy.pl

 

 

Užsakymai

 

Karol Karpiesiuk
Tel.: + 48 697 350 444,
email: k.karpiesiuk@hanbud-dachy.pl

Transportas

 

Damian Ostapkowicz
Tel.: +48 667 412 444
email: d.ostapkowicz@hanbud-dachy.pl

VADYBININKAI

ŠIAURĖS-RYTŲ LENKIJA

 

Robert Witkowski
Tel.: + 48 609 278 444,
email: r.witkowski@hanbud-dachy.pl

LENKIJA

 

G/K profiliai
Krzysztof Lewicki
Tel.: +48 695 667 444,
email: k.lewicki@hanbud-dachy.pl

 

 

 

LIETUVA, LATVIJA, ESTIJA

 

Kazimierz Balita
Tel.: + 48 667 225 444,
email: k.balita@hanbud-dachy.pl

PIETVAKARIŲ LENKIJA

 

Jarosław Aleksiejew
Tel.: +48 605 523 444,
email: j.aleksiejew@hanbud-dachy.pl

 

 

 

PIETINĖ LENKIJA

 

Daniel Nowak
Tel.: + 48 695 338 444,
email: d.nowak@hanbud-dachy.pl

PIETINĖ LENKIJA

 

Małgorzata Krawczyk
Tel.: + 48 607 092 444,
email: m.krawczyk@hanbud-dachy.pl

 

 

 

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.