Klasikinė stogo ir fasado danga

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

DAUGIAU APIE PRODUKCIJĄ

Klasikinė skardinė stogo danga – tai jau tradicija. Jau daugelį metų žinoma klasikinė stogo danga pasiteisino ne tik klasikiniuose, sakraliniuose, paveldo objektuose, bet ir moderniosios architektūros statiniuose. Galima ją kloti ir vertikaliai, ir horizontaliai, naudoti stogui arba fasadui dengti.
Šis sprendimas padeda lengvai optimizuoti projekto įgyvendinimo sąnaudas, nes klasikinė stogo danga yra lengva ir jai reikia lengvos stogo konstrukcijos. Gaminama įvairių ilgių, nepaprastai lengva kloti, nes turi specialiai suprojektuotą spragtukinį užraktą ir tvirtinimo skyles, kurios palengvina tvirtinimą prie stogo konstrukcijos.

Išmintingas pasirinkimas daugelį metų

Dėl savo formos, kurią sudaro specialūs šoniniai sustiprinimai ir briaunos, ji papildomai sutvirtina stogo konstrukciją. Tai puikus sprendimas stogams su nedideliu nuolydžiu.

Šios dangos lapus gaminame pagal individualų ilgį, juos labai lengva montuoti, nes turi specialiai suprojektuotą skląsčio spyną ir tvirtinimo skyles, leidžiančias lengvai pritvirtinti stogo dangą prie konstrukcijos. Gamyboje dažniausiai naudojame 0,50–0,70 mm storio organiškai abdorotas plienas.

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.