Čerpinio profilio modulinė stogo danga

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

DAUGIAU APIE PRODUKCIJĄ

HANBUD modulinės plieno čerpės yra novatoriškas produktas, kuris randa vis daugiau šalininkų. Tam yra keliatas priežasčių: šis produktas lengvai sandėliuojamas ir lengvai transportuojamas, greitai ir labai paprastai montuojamas – sumontavus nematyti sujungimų, taupus – sumontavus lieka nedaug atliekų.

Pasirinkus šią dangą taip pat galite įsigyti aukštos kokybės apdailos stogo elementų, kurie būtini naujam stogui užbaigti. Šio modelio gamyboje HANBUD naudoja geriausias dangas, kurioms suteikiama net iki 50 metų garatija.

Modulinių plieno čerpių „Moderno“ modelis idealiai tinka ir tradicinio, ir modernaus architektūros stilius statiniams, užtikrina puikų stogo vaizdą, nes atkartoja keramines čerpes.

Elegantiškas ir nesenstantis
charakteris

Pilnas šilumos ir įtaigios formos
keraminėms čerpėms

Patirtis ir praktika yra
geras ryšys

Nesenstantys sprendimai visada

atrodo gerai

Modulinės plieno čerpės, yra novatoriškas produktas, kuris vis dažniau pasirenkamas stogo dangai. Gerbėjų skaičius auga, nes vadinamasis modulis turi daug privalumų.

  • Produktas lengvai prieinamas mūsų prekybos vietose, nes nėra gaminamas pagal individualius stogo matmenis, tik atliekama serijinė gamyba.
  • Lengvas transportavimas, kuriam nereikia specialios įrangos pakrovimui ir iškrovimui, nes metalinė stogo danga yra supakuota ant EURO padėklų. Jis netgi telpa į mažesnį mikroautobusą, o keletą trūkstamų lapų galima vežti lengvu automobiliu.
  • Montavimas yra itin greitas ir ypač efektyvus, nes lakštai yra maži ir todėl lengvi. Tokiam stogui uždėti reikia tik dviejų žmonių.
  • Tai yra taupus produktas, kadangi sumontavus nelieka daug atliekų.

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.