Realizacijas

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Išbandykite mūsų produkciją

Dom pokryty blachodachówką Moderno

Stilingas vienos šeimos namas, padengtas „Moderno“ modulinėmis metalinėmis stogo čerpėmis

Įdomios architektūros, vieno aukšto namas padengtas „Moderno“ modulinėmis metalinėmis stogo čerpėmis. Tai suteikė pastataui nepakartojamą ir išskirtinę išvaizdą. Tamsi stogo dangos spalva kontrastuoja su šviesiu fasadu, suteikdama pastatui unikalų stilių. Modulinių stogo čerpių naudojimas leido sumažinti medžiagų nuostolius.

Pensionatas dengtas plieno čerpe Malta

Modulinė plieno čerpė Malta yra stogo danga, kuri yra populiari ne tik gyvenamiesiems namams. Pateiktos atliktų darbų nuotraukos susijusios su svečių namais, įkurtais miesto pakraštyje. Savininkas sąmoningai pasirinko akį traukiančią raudoną stogo čerpių spalvą. Stogo danga puikiai kontrastuoja su aplink pastatą esančia žaluma.

Naujos statybos namas padengtas plieniniu čerpiniu profiliu

Šiam namo stogui uždengti panaudotas yra plieninis čerpinis profilis. Namas su daugeliu šlaitų pabrėžią novatoriškumą bei suteikią įdomų ir nepakartotiną išvaizdą. Tamsi stogo profilio spalva sudaro aiškų kontrastą šviesiam pastato fasadui. Dėl to visas pastatas atrodo labai įdomiai.

Kotedžai padengti klasikine stogo danga

Čia stogai yra padengti Hanbud klasikine stogo danga. Architektams buvo svarbus, kad patys pastatai būtų novatoriškos formos, tačiau derėtų prie aplinkos. Panaudojus vienodą atspalvį tiek stogui, tiek fasadui pastatai tampa vienodos formos.

Gyvenamasis namas dengtas moduliniu čerpiniu profiliu

Panaudotas čia moduliis čerpinis profilis pabrežią namo konstrukciją. Tamsus profilio padengimas ypač geriai deri su langų rėmais, ko dėka namas atrodo estetiškai.

Stogai dengti profiliuota T18 E skarda

Profiliuota skrda idealiai tinka paprastos konstrukcijos gyvenamiesiems namams. Šiame pavyzdyje panaudotas profilis T18 E. Žema kaina bei gaminio ilgaamžiškumas, leidžią jį panaudoti ne tik gyvenamųjų namų stogams, bet ir garažams, pavesinėms bei ūkiniams pastatams.

Vieno buto gyvenamasis namas, padengtas plieno čerpėmis „Vena“.

Užmiestyje įsikūręs vieno aukšto vienbutis namas buvo padengtas „Vena“ plieninėmis stogo čerpėmis. Kruopštus stogo dangos montavimas ir tinkamas spalvų pasirinkimas leido sukurti neįprastą vizualinį efektą. Namas atrodo modernus ir elegantiškas.

Gyvenamųjų namų rajonas, padengtas „Malta” ir „Argilla“ plieno čerpėmis.

Miesto pakraštyje įkurtas modernių namų gyvenamasis rajonas buvo padengtas Maltos ir Argilla plieno čerpėmis. Paprastas dvišlaitis stogas palengvina greitą stogo dangos montavimą. Nepaisant paprastos pastatų formos, dėl tinkamo architektūrinio dizaino gyvenamasis rajonas atrodo įspūdingai. Stogo danga suteikia pastatams lengvumo ir pabrėžia šiuolaikišką stilių.

Vieno buto gyvenamųjų namų rajonas, padengtas trapecine T-18E danga

T-18E trapecijos formos danga puikiai tinka gyvenamųjų namų stogams. Nuotraukoje parodytas paprastas dvišlaitis stogas leidžia greitai ir lengvai sumontuoti stogo dangą. Tamsi dangos spalva puikiai kontrastuoja su ryškiu fasadu. Pasirinkus atitinkamą pastato spalvą ir tvorą, visuma atrodo nuosekliai suderinta.

Stilingas vienbučių namų rajonas, dengtas klasikine stogo danga

Visi pateikto rajono pastatai yra padengti klasikine stogo danga, suteikiant visumai darnumo jausmą. Verta paminėti, kad tokio tipo stogo dangos medžiagos dažnai naudojamos daugiabučių namų statybai. Naudojant klasikinę stogo dangą PH510 buvo pabrėžtas šiuolaikiškas viso rajono charakteris, suteikiant namams patrauklią išvaizdą.

Vienaukščių gyvenamųjų namų rajonas, padengtas „Malta” plieninėmis stogo čerpėmis

Malta plieno čerpė turi įdomią formą, panašią į keraminę stogo čerpę. Šį modelį dažnai renkasi klasikinę stogo dangą vertinantys klientai.
Malta plieno čerpių naudojimas ant daugialypio stogo pabrėžė elegantišką pastato formą.

Vienbutis namas su šlaitiniu stogu, dengtas „Vena“ plieninėmis stogo čerpėmis.

Subtilus plieno čerpės „Vena“ raštas puikiai pabrėžia vienbučio namo šiuolaikinę formą. Subtilios bangos, sudarančios plieno čerpių raštą, suteikia čerpei lengvumo ir nepakartojamo žavesio.