APIE MUS

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Apie įmonę.

Nuo pat įkūrimo HANBUD kompanija padėjo įgyvendinti svajones apie nuosavus namus.

Iš pradžių kaip statybinių medžiagų platintojas, o pastaruosius 14 metų kaip „Moderno“ modulinių plieno čerpių, „Vena“ ir „Malta“ plieno čerpių ir trapecinių lakštų T3, T7, T8, T18 N, T18 E, T35, T55 gamintojas. Nuo to laiko paeiliui praturtinę savo asortimentą ir įdiegę naujas technologiškas gamybos linijas, tapome pagrindiniu Palenkės plieno stogų gamintoju.

Šiuo metu mūsų gamybos pasiūlyme rasite metalines tvoras, statybinius profilius ir gipso kartono profilius. Mūsų įmonės taip pat gamina metalines tvoralentes („Standard“, „Emka“, „Estetic“, „Sigma“, „Astra“ ir „Polo”), kurios yra alternatyva tradicinėms medinėms tvoralentėms ir šiuolaikiškoms žaliuzėms. Nuolat auganti patirtis leidžia mums pasiūlyti naujovių, tokių kaip mūsų produktai iš „Revolution“ linijos, trapecijos T14R ir T35R.

Dėka visų darbuotojų atsidavimo ir klientų pasitikėjimo mumis įgyvendiname savo verslo idėjas, ir privačius tikslus. Labiausiai džiaugiamės, kad įmonė auga ir suteikia darbo vis daugiau žmonių. Mūsų pastangas atspindi pergalės „Auksinio šimto įmonių“ skatinimo kategorijoje ir „Forbes Diamond“ apdovanojimas.

Šiuo metu Hanbud įmonėje dirba 200 darbuotojų. Tai vienas didžiausių darbdavių palenkės vaivadijoje. Įmonė turi per 100 paskirstymo centrų visoje šalyje.

Hanbud įmonės gaminamos stogų dangos medžiagos, tvoros ir profiliai parduodami taip pat Lietuvoje, Latvijoje, Vokietijoje, Slovakijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje.

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.