Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Plieniniai čerpiniai profiliai vs keramikinės čerpės

Daugelis žmonių statydami savo išsvajotą namą turi priimti daugelį sudėtingų sprendimų. Vienu iš jų yra atitinkamos, pritaikytos prie mūsų lūkesčių bei finansų stogo dangos pasirinkimas. Tai yra vienas, bet ne vienintelis kriterijus pasirinkimo metu.

šiuo metu gyvename gerais laikais kur tiek gamintojų, tiek pačių produktų yra labai daug. Tačiau verta pasikliauti įmone, kuri randasi rinkoje ilgai ir turi tvirtą poziciją savo srityje.

Plieninių čerpinių profilių ir keramikinės čerpės svoris

Sugrįžtant prie abiejų dangų palyginimo. Tiek plieninis čerpinis profilis, tiek keramikinės čeprės turi savo privalumus ir trūkumus. Pirma iš jų laikoma lengva stogo danga, vienas m2 sveria iki 5 kg. Palyginimui čerpė svoris gali siekti iki 45 kg/m2. Padauginkim šį skaičių pvz per 200 m2. Kaip matyti stogo konstrukcija laikanti plieninį profilį gali būti kur kas paprastenė ir lengvesnė, ko pasekoje gaunasi ir pigesnė. Taip pat darbo kaštai taip pat bus žemesni dengiant stogą su skarda.

Pasaulis juda į priekį, taip pat ir plieninių stogo dangų gamybos technologija. Galime surasti rinkoje plieninius čerpinius profilius, kurie savo kokybę nesiskirią nuo čerpių. Gamintojai vis labiau stengiasi kurti modelius, kurie imituoja tikrą keramikinę čerpę. Kartais žvelgiant iš toli į stogą sunku iš pirmo žvilgsnio nuspręsti ar pastatas padengtas čerpėmis ar skarda.

Stogo akustika

Sekantis aspektas, kurį verta paminėti lyginant šias dvi stogo dangas tai stogo akustika. Vieniems tai labai svarbus dalykas, kities šalutinis. Šį palyginimą be abėjonės laimi čerpės. Dėl žaliavos, iš kurios yra pagamintos bei dėl savo storio puikiai slopiną garsą. Prie plieninių profilių visada galima užklijuoti akustinę plėvelę, bet tai tik padidins skardos kaštus.

Apibendrinant, renkantis atitinkamą stogo dangą reikia atsakyti sau į klausimą, kuris kriterijus yra svarbiausias Jums. Estetika, ekonomiškumas, akustika, o gal būt kaina. Geriausia šiuos visus dalykus sujungti viename produkte.

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.