Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Moderni tradicija – klasikinė stogo danga Hanbud

Anksčiau stogą dengdavo lygios skardos lapais. Norint, kad stogo danga būtų tvirta ir sandari, stogdengiai sujungdavo ir lankstydavo skardos kraštines. Panašų efektą užtikrina ir klasikinė stogo danga.

Minimalizmas tai trendas, kurį galima pastebėti ir statybų sektoriuje. Architektai dažnai pasirenka tradicinius sprendimus, kur klasikinė stogo danga yra vienu populiarausių sprendimų. Ši danga puikiai tinka klasikiniams pastatams, sakraliniams ir paveldosaugos obiektams, bei moderniems pastatams. Galima ją panudoti kaip stogo, bet ir kaip fasadų dangą. Dėl savo mažio svorio, klasikinė stogo danga nereikalauja sudetingos ir sunkios stogo konstrukcijos, kas leidžia klientui sutaupyti.

Klasikinė Hanbud stogo danga

Dėka savo formos, klasikinė stogo danga papildomai sutvirtina stogą. Tai idealus sprendimas kai stogo šlaido nuolydis yra nedidelis
Klasikinė stogo danga yra gaminama pagal kliento pateiktus išmatavimus, ši danga ypač paprastai montuojama dėka „clic” sistemos. Kiekvienas lapas taip pat turi montavimo skyles, kas palengviną lapo pritvirtinimą prie stogo konstrukcijos. Klasikinės stogo dangos gamybai naudojama dažniausia spalvota skarda, kurios storis nuo 0,5 mm – 0,7 mm.
Klasikinė stogo danga Hanbud yra gaminama dviejų pločių:

Klasikinė stogo danga PH310

Profilio aukštis – 25 mm
Žaliavos plotis – 420 mm
Naudingas plotis – 310 mm
Maksimalus rekomenduojamas lapo ilgis – 6000 mm
Minimalus lapo ilgis – 600 mm

Klasikinė stogo danga PH510
Profilio aukštis – 25 mm
Žaliavos plotis – 620 mm
Naudingas plotis – 510 mm
Maksimalus rekomenduojamas lapo ilgis – 6000 mm
Minimalus lapo ilgis – 600 mm

Panel dachowy na rąbek

Garantija iki 30 metų!

Aukščiausią apsauos nuo UV spindulių kokybę (pagal RUV4 klasifikaciją) užtikrina speciali padengimo HARD formulė. Šis padengimas pildo Europos Sąjugos normą EN 10169, kuri pasižymi itin aukštais reikalavimais dėl korozijos, o tuo tarpu dėka jos unikalios struktūros atrodo itin estetiškai. Hard padengimo gamybai naudojama poliesterio dengimo sistema, kurioje nėra sunkiųjų metalų bei chromo. Padengimas turi stiprių metalizuotą pagrindą, kuris apsaugo pjūvio vietas ir garantuoja paviršiaus kietumą. Šios medžiagos patvarumas palengvina jos sandeliavimą bei užtikrina, kad spalva išliks nepakitus per ilgus metus.

Mūsų pasiūlyme surasite šiuos padengimus: Matinis, Blizgus bei standartinės cinku ir aliucinku padengtos skardos. Šios tipo stogo dangos dažniausiai yra pasirenkamos su pilkų spalvų atspalviu (RAL 7016, RAL 7024) bei sidabriniu atspalviu (RAL 9007, RAL 9006).

Panel dachowy na rąbek Hanbud cechuje głównie ponadczasowość, elegancja oraz trwałość. Ten rodzaj pokrycia jest jednym z najtrudniejszych do wykonania. Dla tego warto zadbać aby wykonawcą był rekomendowany i doświadczony dekarz.

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.