Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Kaip tinkamai transportuoti bei sandeliuoti skardą?

Kad stogo danga tarnautų Jums ilgus metu ir nesukeltų nereikalingu problemų jau transportavimo ir sandėliavimo metu reikia atkreipti dėmesį į kai kuriuos aspektus. Laikantis šių taisyklių, skardos struktūra nebus pažeista o pati medžiaga nedeformuosis. Verta taip pat paminėti, kad tinkamas skartdos transportavimas bei sandėliavimas tai vienas pagrindinių garantijose pateiktų reikalavimų. Būtent dėl šios priežasties surašėme šį staripsnį, kuriame paprastai išaiškiname, kaip tinkamai transportuoti bei sandeliuoti stogo dangą.

Tinkamas profiliuotos skardos iškrovimas

Pradėkime nuo iškrovimo. Šiam tikslui rekomenduojame naudoti diržo stropus arba šakinį krautuvą su atitinkami nustatytu šakių atstumu min 150 cm. Iškrovimo metu prekės turi būti apsaugotos nuo įbrėžimų ir įlenkimų. Iškraunant rankiniu būdu negalima skardos lapų traukti. lakštus reikia nešti vertikaliai. Kiekvienam bėginiam metrui skardos reikalingas vienas žmogus.

Kaip ilgai po iškrovimo galima sandeliuoti skardą?

Jeigu iškrovimą jau aptarėme, laikas išanalizuoti skardų sandeliavimo klausimą. Gamyklinė skardos pakuotė yra skirta tik apsaugai transporto metu. Cinko ir aliucinko lakštai gamyklinėse pakuotėse gali būti sandeliuojami tik 2 dienas nuo pristatymo datos. Tuo tarpu skarda padengta dažu gali būti sandeliuojama ne ilgiau kaip 3 savaites.

Kaip tinkamai sandeliuoti skardą per ilgesnį laiką?

Kartais aplinkybės susiklosto taip, kad skarda turi būti sandeliuojama ilgesnį laiką. Tada visi skardos lapai turi būti sudėti uždarioje patalpoje ant medinių padėklų min 200mm nuo paviršiaus ir su minimum trijų laipsnių nuolydžiu. Papildomai kiekvieną skardos lakštą reikia reikia atskirti medinių bruselių pagalba, kas užtikrins reikiama oro cirkuliaciją tarp jų. Tokiu būdu apsaugotos skardos gali būti sandeliuojamos iki 6 mėnesių nuo ganybos datos. Skardos paketai arba rulonai negali būti sandeliuojamos lauko sąlygomis bei vietose, kuriose atsiranda dregmė ir aukštas temperatūros pokytis.

Kokiomis sąlygomis turėtų būti sandeliuojamos skardos?

Sąlygos, kuriose yra sandeliuojama skarda, turi didelę įtaką jos ilgaamžiškumui. Negalima jos sandeliuoti šalia trąšių, rūgščių ir šalia kitų agresyvių medžiagų.

Tinkamas skardos su plėvele sandeliavimas

Skarda su apsaugine plėvele turi būti apsaugota nuo dregmės. Sudrėkus skardai, būtina kuo gričiau nuo jos nulupti plėvelę. Skarda su plėvele gali būti sandeliuoja maksimaliai iki trijų mėnesių nuo jos pagaminimo datos, tačiau tik uždariose patalpose apsaugotose nuo saulės spindulių. Plėvelė nuo sakrdos turi būti nuluptą prieš ją montuojant.

Apibendrinant

Skardos tranportavimas ir sandeliavimas turi būti atliekamas pagal mūsų aukščiau pateiktus nurodymus. Reikia prisiminki, kad norit skardą sandeliuoti ilgiau, reikia tai daryto atitinkamose uždariose patalpose, kur būtų apsaugota nuo atmosferos veiksnių. Blogiausią įtaką skardai turi dregmė ir saulės spinduliai. Nesilaikant šių patarimų, skardos eksploatacinis laikotarpis ženkliai sutriumpės bei bus prarasta garantija. Šiame staripsyje aprašėme bendras sandėliavimo sąlygas. Maksimalus sandėliavimo laikas atskiurių skardos profilių gali būti skirtingas. Visada reikia susipažinti su atitinkamo produkto gamintojo nurodymais.

Profiliuotos skardos transportavimo ir sandeliavimo instrukcija

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.