Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Kaip paprastai ir pigiai pakeisti stogo dangą?

Dauguma žmonių ieškančių stogo dangos turi nuosavą namą, kuris reikalauja remonto. Panaši situacija yra tų, kurie įsigijo naudotą namą ar paveldėjo pastatą, pvz iš močiutės. Dažnai stogo dangos pasirinkimas priklauso nuo jos kainos ir montavimo paprastumo, nes tada galima patiems persidengti dangą.

Paklausius šios srities specialistų, kuri stogo danga pildo aukščiau minėtus kriterijus, ty. žema kaina ir nesudetingas montavimas, atsakytų – profiliuota skarda. Mes turime identišką nuomonę. Dėl to šiame straipsnyje pristatysime profiliuotos skardos charakteristiką, parašysime kokiose stogo konstrukcijose ši danga bus tinkamiausia. Verta taip pat paminėti kas įakoja, kad profiliuota skarda yra labai populiari.

Profiliuotos skardos kainos

Pačiu svarbiausiu šios dangos privalumu yra jos žema kaina. Jeigu pasirinksite skardą iš II rūšies arba surasitę akciją, pirkimokaštai gali būti dar žemesni. Verta prisiminti, kad perkant didesnį skardos kiekį galima derėtis dėl aukštesnės nuolaidos. Dėl profiliuotos skardos plataus panaudojimo galėsite uždengti su ta pačia medžiaga ne tik namo stogą, bet ir garažą ar ūkinį pastatą.

Atsparumas atmosferos veiksniams

Sąlyginai žema kaina nėra vienintelis profiliuotos skardos privalumas. Ji taip pat pasižymi puikiu atsparumu atmosferos veiksniams – UV spinduliai ir aukšta tempėratūra. Tai turi didelė reikšmę, nes stogo danga turi tarnauti Jums ilgus metus

Platus spalvų pasirinkimas

Platus spalvų pasirinkimas leis Jums išsirinkti sau tinkamą spalvą. Dėl to galėsite pritaikyti spalvą prie viso pastato dekoratyvinių atspalvių. Tinkamai parinkta spalva leis Jūsų pastatui išsiskiri iš daugelio kitų.

Platus profilių aukščių pasirinkimas

Dalis iš Jūsų turbūt kelią klausimą ką reiškią skaičius prie profiliuotos skardos. Šis skaičius apibrėžia profilio aukštį. Dėka įvairiaus aukščio, profiliuota skarda gali būti panaudota įvairios paskirties ir ploto pastatuose. Gyvenamiesiems namams siūlome vidutinio aukščio profili, tai yra T14 ir T18.

Antikorozinė apsauga

Pagrindinis, medžiagių skirtų stogo dangoms, privalumas yra antikorozinė apsauga. Daugelis gamintojų žino, kaip svarbi yra apsauga nuo rūdžių. Prieš įsigijant stogo dangą vertą atkreipti dėmsesį į atikorozijos sluoksnių, kurį siūlo gamintojas. Geriausia apsauga nuo korozijos tai cinko sluoksnis.

Įvairūs lakštų ilgiai

Profiliuotą skardą galima panaudoti įvairaus plotos stogams. Dėl šios priežasties gamintojai siūlo įvairiaus ilgio ir pločio skardos lakštus, kurie yra pritaikyti prie klientų poreikio. Hanbud siūlo profilius, kurių pločiai yra nui 500 mm iki 1510 mm. Lakštų ilgis svyruoja nuo 450 mm iki keliolikos metrų. Kaip matyti, profiliuota skarda puikiai tinka tiek gyvenamojo namo stogui, bet taip pat didelio angaro apskardinimui.

Nedidelis profiliuotos skardos svoris

Stogo dangos svoris turi būti pritaikytas prie stogo konstrukcijos galimybių. Senos statybos obiektuose dažnai negalima panaudoti sunkios stogo dangos, pvz betoninės ar keramikinės čerpių. Klientai, kurie nenori keisti stogo konstrukcijos, turi rinkis lengvesnę stogo dangą. Profiliuota skarda tai viena iš lengviausių stogo dangų, jos scoris siekia nuo 5 iki 7 km/2.

Šlaito nuolydis

Profiliuota skarda galima dengti šlaitus, kurių nuolydas yra jau 7 laipsniai. Taigi, tai labai universali stogo danga. Tuo tarpu čerpinį profilį galima naudoti tik nuo 12 laipsnių.

Profiliuotos skardos montavimas

Klientams, kurie nori sutaupyti labai svarbu yra paprastas stogo dangos montavimas. Profliuotos skardos dengimas nereikauja ypatingų stogdengio sugebėjimų, tačiau reikia žinoti kelias svarbias sąlygas, kurių dėka danga bus sandari o garantija nebus prarasta.

Visų pirmą reikia prisminti, kad profiliuota skarda turi būti sandariai uždengta, tai yra reikalinga skardos perdengimas min 15 cm. Skardos tvirtinimui prie konstrukcijos naudojami varžtai i medį, kurie yra savigręžiai bei turi tarpinę priglūstančią prie skardos. skardos pjovimui reikia naudoti tik įrankius, kurie neskleidžia šilumos. Rekomenduojama naudoti rankines arba elektrines žirkles. Verta žinoti, kad negalima kirpti skardos betarpiškai esant ant šlaito, nes pjovimo metu lieka drožlės, kurios gali būti korozijos židinys. Pilnai paruošta Hanbud profliuotos skardos montavimo instrukcija galite surasti čia.

Apibendrinant

Kaip matyti, profiliuota skarda, turi kelis svarbius privalumus, kuriuos teigiamai įvertino daugelis klientų. Dėl šios priežasties yra labai didelis susidomėjimas šio tipo stogo danga, ji tinka tiek gyvenamiesiems namas, tiek garažams, ūkiniams pastatams, bei dideliems angarams. Verta prisiminti, kad skardos ilgaamžiškumui didelę įtaką turi atitinkamas transportavimas ir sandeliavimas. Apie tai rašome specialiai paruoštame straipsnyje, kurį surasite čia. Tuo tarpu montavimo instrukcija surasite čia. Dėka mūsų paruoštų instrukcijų, galėsite džiaugtis nauja stogo danga ilgus metus. Jeigu neesate tikri, kokią stogo dangą pasirinkti, siūlome pasikonsultuoti su Hanbud klientų aptarnavimo skyriumi. Mūsų specialistai mielai padės parinkti Jusm tinką stogo dangą.

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.