Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Hanbud plieninės tvoralentės – kodėl verta jas rinktis?

Plieninės tvoralentės tai įdomus ir novatoriškas produktas turintis daugelį pranašumų. Pastebime, kad nuo kelerių metų plieninės tvoralentės yra vis dažniau pasirenkamos sklypų aptverimui. Šiame straipsnyje išaiškinsime kodėl apie jas turi sužinoti visi, kas planuoja statyti ar renovuoti turimą tvorą, net jai esate stipriūs medienos šalininkai.

Ilgaamžiškumas

lieninių tvoralenčių gamybai įmonė Hanbud naudoja aukštos kokybės cinkuotą plieną, padengta iš abiejų pusių spalvotu poliesteriu. Ši žaliava yra daug patvaresnė atmosferos veiksniams nei mediena, tai yra: neįgeria dregmės, atspindi UV spindulius bei yra atspari aukštiems tempėratūros pokyčiams. Dėl tinkamos apsaugos nuo atmosferos veiksnių, plieninės tvoralentės nereikalauja priežiūros. Užsakovas bei jo artimieji galės ilgai džiaugtis nepakitusia tvoros išvaizda. Plieninių tvoralenčių spalva neblunka, todėl, priešigai kaip medinės tvoros, nereikalauja reguliariaus dažymo, tad sutaupytą laiką galima praleisti kartu su šeima ar draugais.

Platus modelių bei spalvų pasirinkimas

Aptverimo estetiškumas yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis tvoros elementus. Dėl to, plieninių tvoralenčių gamintojo Hanbud asortimente, galima surasti net šešis modelius, kurie skiriasi tarpusavyje forma bei matmenimis. Kiekvienas jų gali būti pagamintas pagal Jūsų pateiktus matmenis intervale tarp 15 cm iki 300 cm. Tačiau reikia turėti omeny, kad tvoralentės ilgesnės nei 2 metrai reikalauja papildomo profilio, kuris sustiprintų tvoros skydo konstrukciją. Kiekvienas modelis gali būti pagamintas iš plataus asortimento turimų spalvų paletės, be to galima pasirikti padengimą – blizgų, matinį arba medžio imitaciją. Tad kiekvienas, kuris domisi nauja tvora, tikrai suras sau tinkamą modeli bei spalvą, kurią priderins prie namo ar aplinkos.

Plačios montavimo galimybės

Plieninės tvoralentės tai universalus produktas. Galima jas montuoti vertikaliai bei horizontaliai, iš vienos arba abiejų tvoros pusių. Užsakovas pats gali nuspresti kiek tvoralenčių panaudos savo tvorai bei kokius tarpelius paliks tarp tvoralenčių.

Taip pat montuojant šio tipo tvoralentes galima susiaurinti arba paplatinti tarpus tarp jų, kas leidžia užtikrinti privatumo jausmą tiksliai toje vietoje, kur to pageidaujama ir tuo pačiu neprarardamas tvoros funkconalumas nei estetinis grožis.

Paprastas montavimas

Tvora, tai ne tik medžiagos, bet ir darbas, kuris sudaro didelę bendros sąmatos dalį. Šiais laikais paslaugų kaštai yra labai aukšti, dėl to dalis žmonių ieško alternatyvių sprendimų. Būtent tai išskiria Hanbud plienines tvoralentes. Vienas svarbiausių argumentų dėl ko verta jas įsigyti, tai paprastas jų montažas. Naudojant pagrindinius įrankius tai yra gulsčiukas, linijuotė, suktuvas, užsakovas gali pats atlikti visus montažo darbus. Palengvinimui, esame paruoše laisvai pasiekiamus instruktažinius filmus. Tvorlalenčių montažas vertikialiai (nuoroda) Tvoralenčių montažas horizontaliai (nuoroda).

Lengvai pasiekiamos visos papildomos dėtalės

Kiekvienas supranta, kad tvora tai ne tik tvoralentės. Dėl to Hanbud siūlo pilna tvoros surinkimo sistemą. Ji susideda iš: cinkuotų metalinių skersinių, stulpų, jungiklių bei varžtų. Šis sprendimas leidžia užsakovui įsigyti norimas prekes vienoje vietoje, kas leidžia sutaupyti laiko ir nervų keliaujant iš vienos parduotuvės į sekančią.

 

Tvoros konfiguratorius

Dauguma Jūsų naudojatės interneto teikiamomis paslaugomis, kas leidžia sutaupyti laiką. Dėl šios priežasties sukūrėme tvoros konfiguratorių, kuriuo galima naudotis Hanbud-ogrodzenia.pl internetineje svetaineje. Pasinaudojus šia paslauga, asmuo susidomėjes tovoros kaina, gali gauti pasiūlyma neišeidamas iš namų.

Abibendrinimas

Kaip matyti, plieninės tvoralentės turi daugelį privalumų. Plati spalvų, padengimų bei modelių gausa leis Jums išsirinktį patį optimaliausį variantą atitinkantį Jūsų reikalavimus. Plieninių tvoralenčių ilgaamžiškumas bei minimali priežiūra leis Jūsų naujai tvorai ilgus metus atlikti savo funkciją be jokių papildomų išlaidų. Svarbu taip pat prisiminti, kad plieninės tvoralentės yra universalios. Jas galima priderinti tiek prie statomų naujų namų, tiek prie renovuojamų pastatų. Šiuo produktu, dėl paprasto montažo, turėtų susidomėti visi, kas nori sutaupyti. Pakanka dviejų asmenų bei paprastų įrankių, kad laisvai sumontuoti naują tvorą. Prieš pradedant darbus siūlome pasižiūrėti instrutažinius filmus. Čia surasit visa reikiama iformaciją, ko pasekoje atliksite darbus greitai ir kokybiškai.

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.