Aktualijos

Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje
2019 m Forbes Deimantu

2019 m Forbes Deimantu

Malonu mums pranešti, kad įmonė Hanbud atsirado įmonių grupėję, kurių vertė dinamiškai kilo į viršų. Dėka to galime pasigirti ” 2019 m Forbes Deimantu”. Šis titulas patvirtina, kad mūsų įmonė yra labiausiai besivystančiųjų įmonių saraše visos šalies mąstu.

Dėl to norime širdingai padekoti mūsų darbuotojams, klientams bei partenriams. Be Jūsų pasitikėjimo, palaikymo ir parteriškų santykių, mūsų pasiekimai nebūtų įmanomi.

 

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.