Įmonė gyvuoja virš 25 metų
200 darbuotojų
3000 prekybos vietų visoje Europoje

Tinkamos profiliuotos skardos parinkimas

Profiliuota skarda turi labai platų panaudojimą. Dėl savo universalumo yra naudojama tiek pramoniniuose obiektuose, tiek gyvenuose pastatuose. Su šiuo produktu yra dengiami tiek stogai, tiek fasadai.

Nors paprastumas ir universalumas tai pagrindiniai šios dangos provalumai, reikia prisiminti, kad tinkamos profiliuotos skardos parinkimas yra labai svarbus. Visų pirmą reikia apibrėžti, ką norime su ja apdengti. Stogą ar fasadą? Tinkamai parinktas profilis garantuoja saugumą bei estetinį investicijos vaizdą.

Rinkoje galime surasti nemažai profiliuotos skardos modelių, o gamintojai bando gerint šį produktą. Vienu iš innovacinių sprendimų yra mūsų siūlomas T14 R profilis iš Revolution linijos. Jos unikalumas yra susijęs su papildomais smulkiais išprofiliavimais, kas profilį padaro standesniu bei išskirią jį nuo konkurencijos. Šie profiliai gali būti pagaminti tiek kaip stoginis, tiek kaip sieninis profilis. Profiliuota skarda gali būti gaminama iš visų turimų žaliavų, net su 30 m garantija. Įdomumui, verta paminėti, kad profiliai iš Revolution linijos yra užpatentuoti.

Profiliuota skarda tai labai patvari stogo danga

Jos privalumai tai atsparumas tempėratūros pokyčiams bei nepalankioms oro sąlygoms. Šią stogo dangą galime pagaminti iš storesnės žaliavos, kuri puikiai apsaugos pastatą nuo krušos, vėjo ar kitų atmosferos reiškinių bei turės aukštenį atsparuma apkrovoms. Verta taip pat paminėti, kad šios tipo stogo dangos neigeria vandens.

Paprastas profiliuotos skardos montavimas

Vienu pagrindinių profiliuotos skardos privalumu yra jos paprastas montavimas, ko pasekoje galima sumažinti darbų kaštus. Dažnai pasitaiko, kad užsakovas pats dengią stogą su profiliuota skarda, kas visiškai sumažiną darbų kaštus. Prisiminkime, kad profiliuota skarda tai viena pigiausių stogo dangų, kurią galime panaudoti tiek gyvenamųjų namų statyboje, tiek didesnių angarų arba ūkinių pastatų perdengimui.

Mūsų platus gaminių pasiūlymas yra skirtas kiekvienam klientui, galime pasiūlyti tiek pigesnius, tiek brangesnius produktus. Širdingai kviečiame apsilankyti mūsų partnerių pardavimo taškuose bei gamykloje.

Peržiūrėkite patariamuosius straipsnius

Mūsų tinklaraštyje rasite daug naudingų straipsnių apie stogo dangos medžiagos pasirinkimą, tinkamą jos montavimą ir priežiūrą. Visus tekstus parengė plieno dangų srities specialistai.

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogus

Produktų kataloguose pateikiamos stogo dangos, metalinės tvoralentės, skelbimų lentos ir gipso kartono profiliai, kuriuos galima rasti „Hanbud“ pasiūlyme. Visi failai pateikiami PDF formatu. Raginame atsisiųsti.

Stogo dangos ir tvoros montavimo instrukcijos

Mūsų parengtų montavimo instrukcijų dėka vartotojas gali pats sumontuoti stogo dangą ar tvorą. Instrukcijos parašytos visiems suprantama kalba, be to joje yra pavaizduotos montavimo schemos.